Çekin Ambalaj

Çekin Ambalaj'ı Yakından Tanıyın

Hakkımızda

Hakkımızda

Çekin Ambalaj Dünyası

Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştırma yolunda hızlı çözüm üreten plastik ambalaj sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendimize görev edindik. Kaliteli hizmetlerini, güleryüz ve sıcak dostluklarla herzaman uygun fiyat ve karşılıklı güven ve saygıyla hizmet anlayışında Çekin Ambalaj önde gelen firmalar arasına girmiştir.
2004 yılından beri yüzlerce alanda hizmetlerimize sizler için devam ediyoruz. Toptan Alüminyum Tabak, Streç film, Streç Folyo, Alüminyum Folyo, Peçete, Rulo Peçete, Z Havlu, Dispenser Peçete, Deterjan, Temizlik Arabası, Çöp Kovası, Çöp Torbası alanlarında da en iyi fiyatlarla karşınızdayız.

Ambalaj Dünyası

Modern Ambalaj Ürünleri

Ambalaj kısaca içindeki ürünün koruyucusudur. Ürünü, çarpma, ıslanma, zedelenme gibi fiziksel etkilerden korur. Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar, depolama kolaylığı yaratır.
Önemli bir görevi de taşıdığı bilgilerle tüketiciye seçim ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Üzerinde yazılı olan ağırlık, fiyat, üretim tarihi, son kullanım tarihi, ürünün içeriği, üretici firmanın adı, kullanım açıklaması gibi tüm bilgiler, tüketiciye ve satış yapana büyük kolaylıklar sağlar. Ambalaj ürünün tüm özelliklerini tüketiciye bildirebilir. Adeta ürünün dili niteliğindedir.

Sektörel Değerlendirme

Yıllardır Hizmetinizde

Çekin Ambalaj yılların deneyimi ile Lider firmalar arasına girmiştir. Ambalaj ürünleri, plastik ürünler, Rulo Peçete, Z Havlu, Dispenser Peçete, Deterjan, Temizlik Arabası, Çöp Kovası, Çöp Torbası satışlarımızda piyasadan Daha ucuza ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız Plastik Çatal, Plastik Kaşık, Sızdırmaz Kap, Köpük Tabak vb. ürünlerde de Yine sizlere kaliteyi en iyi fırsatlarla getirmektedir. Ambalaj sektöründe öncü olan firmamız Çanta, Hışır Poşet, Rulo Hışır Poşet, Meteksan Kağıt, Kuşe Kese Kağıt, Pide Zarfı, Kutu Ambalaj, Pide Kutusu, Pasta Kutusu, Baklava Kutusu vb. alanlarda geniş bir yelpazede sizlere hizmet vermektedir.

0 +
Ürün Çeşitliliği
0
Yıllık Tecrübe
0 Bin
Üzerinde Sipariş
0
Yeni Ürün

Testimonials

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Çekin Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. olarak Kalite Politikamız; - Ekip çalışmasına inanmak, - Müşteri odaklı olmak, - Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmek, - Her zaman, zamanında, uygun maliyetle kaliteli üretimi gerçekleştirmek, - İş Sağlığı ve Güvenliğine dikkat etmek - Çalışmalarımız sırasında topluma ve çevreye duyarlı davranmak, atıkların kaynağında ayrıştırılarak geri kazandırılmasını sağlamak.

Yeniliklerden İlk siz Haberdar Olun